Понеделник 21, Октомври 2019г.

ДИРЕКТОР: СОНЯ ПУЛЕВА - БОЖИЛОВА

ЗАМ. ДИРЕКТОР ПО УД: ИНЖ. ДЕТЕЛИНА КОЛЕВА

 

КЛАС/ПАРАЛЕЛКА ИМЕ, ПРЕЗИМЕ И ФАМИЛИЯ ДЛЪЖНОСТ
V А ДИМИТРИНКА АНЕЛОВА КАРАИВАНОВА ГЛАВЕН УЧИТЕЛ ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА
V Б РАДОСТИНА СТОЯНОВА ИЧЕВА СТАРШИ УЧИТЕЛ ПО МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАТИКА
VI А МАРИАНА ПАВЛОВА ЗАФИРОВА УЧИТЕЛ ПО МАТЕМАТИКА
VI Б ТЕНЧО ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВ УЧИТЕЛ ПО ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ И СПОРТ
VII А КАЛИНКА КИРКОВА ДЕЛЧЕВА СТАРШИ УЧИТЕЛ ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА
VII Б ТОНКА МАРКОВА ГЕОРГИЕВА УЧИТЕЛ ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА
VIII A ТИНКА ХРИСТОВА САКАРСКА ГЛАВЕН УЧИТЕЛ ПО ИСТОРИЯ И ЦИВИЛИЗАЦИЯ
VIII Б ДИМИТРИНКА ГЕОРГИЕВА КОВАЛАКОВА УЧИТЕЛ ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА
VIII В ФАТМЕ ШЕНОЛ КЕЗ УЧИТЕЛ УЧИЛИЩЕН ПСИХОЛОГ
IX А НАДЯ ИВАНОВА ГЕОРГИЕВА СТАРШИ УЧИТЕЛ ПО ХИМИЯ И ОПАЗВАНЕ НА ОКОЛНАТА СРЕДА
IX Б МАРИАНА ЙОРДАНОВА ЙОРДАНОВА СТАРШИ УЧИТЕЛ ПО ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ И СПОРТ
IX B  инж. ТЕОДОРА СТАМОВА ШАКОВА - МИТРЕВА УЧИТЕЛ ТЕОРЕТИЧНО ОБУЧЕНИЕ
X А ДИМИТРИНА ВЪЛЧЕВА ИЛИЕВА СТАРШИ УЧИТЕЛ ПО БИОЛОГИЯ И ЗДРАВНО ОБРАЗОВАНИЕ
X Б ЙОВКА ДИНКОВА ДИОНИСОВА - МАРКОВА УЧИТЕЛ ПО ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА
X В
ЗЛАТКА СТОЯНОВА ГОСПОДИНОВА СТАРШИ УЧИТЕЛ ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА
XI А МИХАИЛ КОСТАДИНОВ КАРАПАЧОВ СТАРШИ УЧИТЕЛ ПО ГЕОРГРАФИЯ И ИКОНОМИКА
XI Б АПОСТОЛ ГОЧЕВ ДЕМИРЕВ УЧИТЕЛ ПРАКТИЧЕСКО ОБУЧЕНИЕ
X I В /задочна форма на обучение/ КРЕМЕНА СЛАВОВА ШВИДКОВА СТАРШИ УЧИТЕЛ ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК
XII А ДИНКО ВАСИЛЕВ ГОСПОДИНОВ СТАРШИ УЧИТЕЛ ПО ИСТОРИЯ И ЦИВИИЗАЦИЯ
XII Б инж. ИНА ДАНАИЛОВА КАРАЙЧЕВА СТАРШИ УЧИТЕЛ ТЕОРЕТИЧНО ОБУЧЕНИЕ
XII В /задочна форма на обучение/ ГЕРГАНА ГОШЕВА БРЪНКОВА СТАРШИ УЧИТЕЛ ПО ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ
/самостоятелна форма на обучение IX - X КЛАС/ ДИЯНА ГЕОРГИЕВА ЧАКАЛОВА СТАРШИ УЧИТЕЛ ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК
/самостоятелна форма на обучение XI - XII КЛАС/  РОСИЦА СТОЯНОВА ЯНЧЕВА СТАРШИ УЧИТЕЛ  ПО ФИЗИКА 
  ЙОРДАНКА ГЕОРГИЕВА БРАЯНОВА СТАРШИ УЧИТЕЛ ПО МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАТИКА
  ПЕПА ДИМОВА ТЕОДОСИЕВА СТАРШИ УЧИТЕЛ ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК
  ИВАНКА ГЕОРГИЕВА ЧИНТОВА  СТАРШИ УЧИТЕЛ ОБЩООБРАЗОВАТЕЛЕН ПРЕДМЕТ В ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП В ДЦО
  ДЕСИСЛАВА АТАНАСОВА ПЕТКОВА  УЧИТЕЛ ПО МУЗИКА
  КРЪСТЮ КОСТАДИНОВ КРЪСТЕВ СТАРШИ УЧИТЕЛ ПО ИЗОБРАЗИТЕРНО ИЗКУСТВО
  МИТКО ЛАЗАРОВ БАТЧЕВ СТАРШИ УЧИТЕЛ ПО ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ И СПОРТ
  ДИМО ИВАНОВ ДИМОВ УЧИТЕЛ ПРАКТИЧЕСКО ОБУЧЕНИЕ
  ПЕНКА ГЕОРГИЕВА ШИДЕРОВА УЧИТЕЛ ПО БИОЛОГИЯ И ЗДРАВНО ОБРАЗОВАНИЕ
  НИКОЛИНА АЛЕКСАНДРОВА КЪЛВАЧЕВА УЧИТЕЛ ОБЩООБРАЗОВАТЕЛЕН ПРЕДМЕТ В ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП В ДЦО
Сподели: